29TR0I24 Trio ledarmatuur 5mm 24VDC met chrome binnen reflector
29TR0I24
Led signaalarmaturen met een inbouwmaat van 8+0,2mm, voorzien van een driekleurige 5 mm led.
U kunt deze verbindingen ook solderen.
Genoemd armatuur is op aanvraag ook in andere spanningen en afmetingen leverbaar.
Maximale materiaaldikte 6,5mm. Rood, groen en geel in één led!
30 jaar ervaring altijd een oplossing voor uw probleem
24/7 beschikbaar altijd en overal toegang
Technische informatie beschikbaar via datasheets
Orderhistorie altijd inzichtelijk
Wij zetten dé extra stap voor u als klant
Accessoires
29050257 Ledarmatuur 5mm 12VDC blauw met chrome binnen reflector
29040003 Ledarmatuur 5mm zonder voorschakelweerstand rood met chrome buiten reflector